Adoptanten

Elke school heeft een schooladoptant, een schooladoptant is een agent die aanspreekbaar is door de school, de verkeersouder of de ouders zelf als er vragen zijn. Hier onder vindt je de lijst van de desbetreffende school en bijbehorende agent en het emailadres van de schooladoptant.

Bs de Regenboog Hoevenbraak en Wijbosch:     

Erik Geutjes     erik.geutjes@brabant-noord.politie.nl

 

Bs de Beemd en Bs de Kring:

Rene van Kasbergen     rene.van.kasbergen@brabant-noord.politie.nl

 

Bs 'T Talent:

Jeroen Stoffelsma      jeroen.stoffelsma@brabant-noord.politie.nl

 

Bs 't Kwekkeveld:

Frank Veldhoven     frank.veldhoven@brabant-noord.politie.nl

 

Bs De Vossenberg:

Simone van de Sande    simone.vande.sande@brabant-noord.politie.nl

 

Bs de Heijcant:

Hier is een wisseling gaande binnen het plotie korps maar als wij doorkrijgen wie de nieuwe adoptant is vermelden we het meteen. Hebt u nu een probleem kunt u contact opnemen met de verkeersouder van de school:

Annemiek Geurts van Kessel      johnenannemiek@home.nl

 

Elde College:

Rob van de Ende       rob.vande.ende@brabant-noord.politie.nl

 

 

 

 

VVN Nederland op Twitter

Nieuws VVN Meierijstad

9 oktober 2018

Opfrislessen automobilisten

Op woensdag 24 oktober a.s. organiseren we weer een opfriscursus voor automobilisten.

Lees verder

30 juni 2018

Scootmobieltrainingen

Foto's scootmobieltrainingen in Veghel, Schijndel en sint Oedenrode

Lees verder

27 juni 2018

2018 Scootmobieltraining Sint Oedenrode

2018 Scootmobieltraining sint Oedenrode

Lees verder