2017 Scootmobieltraining Veghel

Op woensdag 26 september was er een scootmobieltraining in Veghel. Na eerst de theoretische kennis te hebben bijgespijkerd, werden er oefeningen gedaan op een speciaal parcours. Daarna gingen we met de hele groep, onder begeleiding, de weg op. Bij terugkomst was er een lunch voor alle deelnemers en begeleiders in gemeenschapshuis de Spil in Veghel. De deelnemers kregen ook nog een boekje mee,  waar de regels voor de scootmobielers in staan. 

Voor meer foto's

VVN Nederland op Twitter

Nieuws VVN Meierijstad

9 oktober 2018

Opfrislessen automobilisten

Op woensdag 24 oktober a.s. organiseren we weer een opfriscursus voor automobilisten.

Lees verder

30 juni 2018

Scootmobieltrainingen

Foto's scootmobieltrainingen in Veghel, Schijndel en sint Oedenrode

Lees verder

27 juni 2018

2018 Scootmobieltraining Sint Oedenrode

2018 Scootmobieltraining sint Oedenrode

Lees verder