2017 Scootmobieltraining Veghel

Op woensdag 26 september was er een scootmobieltraining in Veghel. Na eerst de theoretische kennis te hebben bijgespijkerd, werden er oefeningen gedaan op een speciaal parcours. Daarna gingen we met de hele groep, onder begeleiding, de weg op. Bij terugkomst was er een lunch voor alle deelnemers en begeleiders in gemeenschapshuis de Spil in Veghel. De deelnemers kregen ook nog een boekje mee,  waar de regels voor de scootmobielers in staan. 

Voor meer foto's

VVN Nederland op Twitter

Nieuws VVN Meierijstad

20 april 2019

Opfriscursus voor automobilisten

Donderdag 2 mei a.s. is de 3e theoretische opfriscursus voor automobilisten van dit jaar in de Vink.

Lees verder

19 april 2019

Scootmobieltraining

Woensdag 17 april was de eerste van de twee scootmobieltrainingen van de gemeente Schijndel. De volgend is op woensdag 24 april a.s. en tenslotte op 1 mei de scootmobieltraining van de Seniorenraad Meierijstad.

Lees verder

19 april 2019

Scootmobieltraining

Woensdag 17 april was de eerste van de twee scootmobieltrainingen van de gemeente Schijndel. De volgend is op woensdag 24 april a.s. en tenslotte op 1 mei de scootmobieltraining van de Seniorenraad Meierijstad.

Lees verder