2017 Scootmobieltraining Schijndel

Op woensdag 27 september was er een scootmobieltraining in Schijndel in de gemeenschapshuis de Vink. Na de theorie werden er oefeningen gedaan en daarna werd er een rondrit door Schijndel gemaakt. Ook een bezoekje aan de skatebaan stond op het programma, waar alle deelnemers nog extra oefeningen deden. 

Voor meer foto's

VVN Nederland op Twitter

Nieuws VVN Meierijstad

20 april 2019

Opfriscursus voor automobilisten

Donderdag 2 mei a.s. is de 3e theoretische opfriscursus voor automobilisten van dit jaar in de Vink.

Lees verder

19 april 2019

Scootmobieltraining

Woensdag 17 april was de eerste van de twee scootmobieltrainingen van de gemeente Schijndel. De volgend is op woensdag 24 april a.s. en tenslotte op 1 mei de scootmobieltraining van de Seniorenraad Meierijstad.

Lees verder

19 april 2019

Scootmobieltraining

Woensdag 17 april was de eerste van de twee scootmobieltrainingen van de gemeente Schijndel. De volgend is op woensdag 24 april a.s. en tenslotte op 1 mei de scootmobieltraining van de Seniorenraad Meierijstad.

Lees verder